536 222 372

Sala konferencyjna — Poznań

Organizacja warsztatów, konferencji czy też firmowego spotkania to spore wyzwanie, które wymaga starannego zaplanowania szeregu aspektów. Kluczowym elementem jest przede wszystkim znalezienie odpowiedniego miejsca, spełniającego wszelkie wymogi technologiczne. Prowadzona przez nas Restauracja Poziom dysponuje aż trzema kompleksowo wyposażonymi salami konferencyjnymi, które oprócz posiadania pełnego zaplecza multimedialnego są też po prostu niezwykle wygodne. Chcąc zagwarantować uczestnikom pełen dostęp do sprzętu elektronicznego, a zarazem zadbać o ich komfort warto zdecydować się właśnie na wynajem sali konferencyjnej w Restauracji Poziom w Poznaniu w dzielnicy Jeżyce.

Lokal do wynajęcia na konferencje, szkolenia i nie tylko

Poznań jest siedzibą wielu firm o różnym profilu działalności, które łączy potrzeba wynajmowania przestrzeni na spotkania branżowe czy konferencje. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy możliwość skorzystania z trzech nowoczesnych sal konferencyjnych — wygodnych, a do tego w pełni wyposażonych. Niewątpliwym atutem tych przestrzeni na wynajem jest sąsiedztwo Restauracji Poziom. Dzięki temu możemy oferować pełen catering okolicznościowy, niezależnie od wielkości organizowanego wydarzenia.

Sala do wynajęcia na imprezę oraz inne eventy

Nie da się ukryć, że Poznań podobnie jak inne większe miasta skupia na swoim obszarze szereg większych i mniejszych przedsiębiorstw. Zdajemy sobie sprawę z odmiennych oczekiwań Klientów, dlatego oprócz możliwości organizowania spotkań biznesowych czy konferencji proponujemy też wynajem sali na imprezy okolicznościowe. Restauracja Poziom mieści się w dogodnym miejscu Poznania — w Centrum Zaawansowanych Technologii Nobel Tower na Jeżycach. Nasze nowoczesne, stylowe, a zarazem przytulne lokale do wynajęcia z pewnością sprzyjać będą nie tylko spotkaniom o charakterze biznesowym, ale też imprezom okolicznościowym.

Smaczne jedzenie i piękne wnętrza — zapraszamy do Restauracji Poziom

Prowadzona przez nas przestrzeń jest miejscem, w którym mogą spodziewać się Państwo wyjątkowo pysznych dań kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Oprócz regularnego menu wychodzimy naprzeciw z rozbudowaną ofertą cateringową, zapewniając pełen serwis na konferencjach, szkoleniach czy innych wydarzeniach firmowych. Szukają Państwo wygodnego lokalu do wynajęcia w Poznaniu na Jeżycach? Jesteśmy przekonani, że Restauracja Poziom okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę zarówno w przypadku chęci zorganizowania konferencji, eventu branżowego, jak i imprezy okolicznościowej. Zapraszamy do kontaktu!